Продовження циклу ознайомчих лекцій з Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником

Продовження циклу ознайомчих лекцій з Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником

27 березня 2024 року, у рамках співпраці кафедри екології та безпеки життєдіяльності з Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником, та з ініціативи  керівника студентського наукового гуртка «Едельвейс» доцента кафедри екології та безпеки життєдіяльності Пічкур Тетяни Валеріївни, відбулося онлайн-заняття зі студентами спеціальності 101 Екологія та 275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» на тему: «Чорнобильська зона відчуження: міфи та реальність». 

Заняття було проведено керівником сектору еколого-просвітницької роботи Юлією Сергіївною Косько, яка розповіла студентам про аварію на ЧАЕС. В ході заняття студенти дізнались про топ-5 най розповсюджених міфів щодо аварії на Чорнобильській атомній електростанції, а також дізнались про реальну картину сьогоднішнього стану зони відчуження. Також під час заняття була проведена онлайн-екскурсію в Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник. Фахівець заповідника Юлія Сергіївна Косько наочно продемонстрували флору та фауну Чорнобильського заповідника, яка була зафіксовано за допомогою фотопасток. Тваринний і рослинний світ Заповідника позбавлений впливу антропогенної діяльності швидко відновився після аварії на Чорнобильській АЕС та продовжує збільшувати своє біорізноманіття. З’явились види які не зустрічались на цій території, наприклад ведмідь, рись та ін. 

Щиро дякуємо нашим партнерам за розкриття актуальної, сучасної теми, за змістовну, цікаву зустріч та приділений час! Сподіваємось, що наша співпраця триватиме й надалі.

Що ви бажаєте знайти?