Дискусія на тему “Запобігання корупції у сфері публічної служби”

Дискусія на тему “Запобігання корупції у сфері публічної служби”

В рамках роботи студентського наукового гуртка кафедри МПУА, викладання дисципліни  “Державне та регіональне управління”🧑 доцентом кафедри МПУА Тарновською І.В. було організовано та проведено  дискусійне обговорення теми “Запобігання корупції у сфері публічної служби”. 

Під час заходу розглядалися питання діяльності органів державної влади щодо запобігання та виявлення корупції,  обговорювалися причини корупції та її особливості в Україні, розглядалися інструменти протидії та запобігання виникненню корупції в нашій державі.

Здобувачі вищої освіти спеціальностей 073 “Менеджмент” та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” прийняли активну участь в обговоренні даної тематики, висловили своє ставлення до проблеми корупції та обмінялися власним досвідом щодо протидії корупції в різних сферах життя. 

Здобувачі підкреслили актуальність теми зустрічі та необхідність змін у ставленні суспільства до проявів корупції.

Також до дискусійного обговорення долучилися аспіранти кафедри МПУА, а саме Сидоренко Тетяна, яка поділилася зі здобувачами практичним аспектами протидії корупції в роботі органів державної влади.

В наших силах змінити життя на краще!

Що ви бажаєте знайти?