«Дипломатичний протокол та етикет Японії» – онлайн-лекція Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії С. Корсунського

«Дипломатичний протокол та етикет Японії» – онлайн-лекція Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії С. Корсунського

26 травня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри інфраструктури та інноваційних технологій водного транспорту професор кафедри Ірина Верховцева та в.о. завідувача кафедри Інна Скляренко долучилися до онлайн-лекції Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії Сергія Корсунського «Дипломатичний протокол та етикет Японії». 

Лекція проходила на базі Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Майже півторагодинне спілкування було надзвичайно змістовним, наповненим не тільки загальними відомостями, а й особистим досвідом Пана Посла.

Окрема увага була приділена висвітленню підтримки Японією України, ставленню пересічних мешканців країни, де сходить Сонце, до мужньої боротьби українців за свою незалежність. П. Сергій Корсунський відзначив, що «…японці шаленіють від України», а уряд Японії готовий до допомоги у відбудові Київщини. 

Досвід відстоювання своєї національної гідності та своєї держави, який нині демонструють українці, є добрим прикладом для Японії, котра перебуває під постійною загрозою агресії з боку російської федерації.

За можливість долучитись до цієї лекції наші викладачі висловлюють щиру вдячність керівництву Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії і філософії ЧНУ ім. Б.Хмельницького та особисто директорці Інституту д.іст.н., професорці Наталіі Земзюліній.

Що ви бажаєте знайти?