Як студенти-психологи ДУІТ навчалися драмотерапії

Як студенти-психологи ДУІТ навчалися драмотерапії

Драмотерапія – це форма терапевтичного підходу, що використовує драматичні методи, такі як рольові ігри, театральні техніки та творчі заняття, для сприяння особистісному розвитку та вирішення психологічних проблем. 

В межах навчальної дисципліни «Загальна психологія» здобувачі 1 курсу ОПП «Практична психологія» та «Психологія бізнесу» взяли участь у майстер-класі з драмотерапії американського фахівця Міхаела Д.Рейсмана.

Під час майстер-класу вивчили низку методів і технік драмотерапії. Це використання творчості, музики, руху та інших форм самовираження для покращення психічного здоров’я та емоційного благополуччя. Драмотерапія може бути корисною для різних груп, включаючи людей зі стресом, тривогою, депресією та іншими проблемами психічного здоров’я. Це цікавий спосіб використовувати творчість і самовираження для підтримки психічного здоров’я.

Інформація про драмотерапію, яку дізналися хлопці та дівчата з майстер-класу, може стати корисною у подальшій кар’єрі у наступних сферах:

  • Психотерапія та реабілітація. Для допомоги людям, які пережили травму, страждають від тривожності або депресії. Драмотерапія використовує творчість, музику, рух та інші вирази для поліпшення психічного стану.
  • Освіта та навчання. Терапія може бути використана в навчальних закладах для підтримки емоційного благополуччя студентів, адже допомагає розвивати творчість та виразність.
  • Корпоративна сфера. Корпоративні тренінги можуть включати в себе драмотерапію для зниження стресу та покращення комунікації між співробітниками.

Цікавим фактом, який вразив майбутніх психологів, стали потенційні можливості драмотерапії для різних суспільних груп, включаючи дітей, підлітків, дорослих та літніх людей.

Дякуємо нашому партнеру – факультету психології УДУ імені Михайла Драгоманова за організацію участі здобувачів у креативному та продуктивному майстер-класі!

Що ви бажаєте знайти?