Навчаємось та залучаємо до навчального процесу фахівців-практиків екологічної галузі

Навчаємось та залучаємо до навчального процесу фахівців-практиків екологічної галузі

Незважаючи на складні реалії сьогодення, продовжуємо навчатися та залучати до навчального процесу фахівців-практиків  екологічної галузі.

2 листопада 2023 року, за ініціативи гаранта освітньо-професійної програми «Екологія транспортної інфраструктури» ОР «Бакалавр», в. о. завідувача кафедри екології та безпеки життєдіяльності Сорочинської Олени Леонідівни та керівника студентського наукового гуртка «Едельвейс» доцента кафедри екології та безпеки життєдіяльності Пічкур Тетяни Валеріївни, у рамках співпраці з Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником відбулося онлайн-заняття зі студентами спеціальності 101 Екологія на тему: «Функціонування Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника». До заняття доєдналися представники Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, начальниця відділу інформаційно-просвітницької роботи Вікторія Володимирівна Мельничук-Володькіна та  керівник сектору еколого-просвітницької роботи Юлія Сергіївна Косько.

В ході заняття розглянули і обговорили структуру та особливості функціонування заповідника до війни і в умовах військового стану. Було розглянуто основні напрямки роботи заповідника, а також детально ознайомлено з територією заповідника, на якій розташовано територія Смарагдової мережі Європи.  Під час заняття студенти мали можливість відвідати онлайн-екскурсію в Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник. Фахівець заповідника Юлія Сергіївна Косько наочно продемонстрували флору та фауну Чорнобильського заповідника, яка була зафіксована за допомогою фотопасток. Студенти мали можливість задавати питання, які стосуються не лише особливостей функціонування біосферного заповідника в умовах військового стану, а й питання щодо працевлаштування.

Щиро дякуємо Мельничук-Володькіній В.В. та Косько Ю.С. за розкриття актуальної, сучасної теми, за змістовну, цікаву зустріч та приділений час! Сподіваємось, що наша співпраця триватиме й надалі.

Що ви бажаєте знайти?