День відкритих дверей на факультеті Управління та технологій ДУІТ!

День відкритих дверей на факультеті Управління та технологій ДУІТ!

У суботу, 13.04.2024 року, відбувся День відкритих дверей факультету Управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій!

На заході були присутні майбутні студенти ДУІТ рівнів бакалавр та магістр й молоді науковці – потенційні аспіранти спеціальностей ДУІТ.

На зустрічі в.о.декана ФУТ Світланою БОНЯР було надано вичерпну інформацію про спеціальності та освітні програми, що реалізуються на факультеті (інформація по рівням освіти та умови вступу надано в прикріплених фото).

Світлана БОНЯР звернула увагу вступників на переваги навчання на факультеті Управління і технологій ДУІТ, серед яких: 

 1. Якість навчання! Які докази? Ось вони: 
 • участь та призові місця у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та олімпіадах за спеціальностями,
 • надання сучасних знань, необхідних для впевненої реалізації випускника на перших робочих місцях та швидкого кар’єрного зростання,
 • унікальні освітні програми, що ґрунтуються на досвіді і знаннях, що отримані, в тому числі, внаслідок міжнародної співпраці,
 • реалізація навчання в сучасних комп’ютерних класах та просторих аудиторіях, 
 • молодий, але досвідчений, викладацький склад, який захоплений своєю професією та постійно вдосконалюється.
 1. Міжнародні проекти та студентські обміни: 
 • Факультетом управління та технологій реалізовано та тривають декілька проектів Erasmus+, завдяки яким відбувається розробка та оновлення освітніх програм, навчання, обмін досвідом, оновлення комп’ютерних класів та лабораторій тощо;
 • можливості для студентів академічної студентської мобільності (за умови знання іноземної мови на рівні не нижче В2);
 • міжнародний студентський мовний проект Hello Project, де студенти можуть знаходити собі друзів та партнерів по спілкуванню з Великої Британії (реалізується в рамках співпраці з Університетом Плімуту, В.Британія),
 • інші цікаві можливості 😊.
 1. Активне та насичене студентське життя. 

Студенти Факультету управління і технологій мають унікальні можливості не тільки для плідного навчання, але а для цікавого дозвілля! За поточний навчальний рік студентським самоврядуванням здійснено близько 10 заходів! Це збори та донати на потреби ЗСУ та дітей з Охматдит, веселі свята, конкурси (цього року студенти ФУТ довели свою красу та привабливість: МІС ДУІТ Валерія ЧЕРЕВИЧНА, Віце-Містер ДУІТ Владислав ВОЛОВИЙ), спортивні змагання (армреслінг, волейбол, футбол тощо) та багато інших цікавих подій 😊.

 1. Розвиток лідерських якостей студентів та сприяння їх самореалізації! 
 • Потужна студентська рада, співпраця з іншими університетами, виступи з доповідями та робота над проектами в КМДА тощо.
 • Також, чудова новина – Раду студентського самоврядування цього року очолила студентка Факультету управління та технологій Анна ФОМІЧОВА!!!

Отже, чекаємо нових чудових завзятих студентів на факультеті Управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій!

Гайда до нас! 

Стань частиною факультету – влийся в бурхливе студентське життя, наповни життя цікавими подіями та позитивними емоціями, створи міцний фундамент до своєї успішної кар’єри в майбутньому!

Вступ на бакалавра на основі ПЗСО

Вступ до магістратури

Вступ до аспірантури

Що ви бажаєте знайти?