Кафедра БЛТТ ФУТ ДУІТ привітала з новим роком діток у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку

Кафедра БЛТТ ФУТ ДУІТ привітала з новим роком діток у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку

1 січня 2024 року став днем особливого тепла та щирості.

Студентський актив у складі Мезька Олега (ОПП Транспортні технології (на морському та річковому транспорті), 2 курс), Черевичної Валерії (Спеціальність 073 Менеджмент, ОПП Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, 1 курс), Гудошникової Тетяни (Спеціальність 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, ОПП Інноваційний менеджмент креативних індустрій, 1 курс) разом із старшим викладачем кафедри бізнес-логістики та транспортних технологій факультету управління і технологій ІУТП ДУІТ Шкурко Єлізаветою відвідали відділення дитячої онкології Національного інституту раку, принісши подарунки для діток.

Величезна подяка Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» за надану можливість зробити цей новорічний день незабутнім для малечі. Ми мали змогу побачити їх неймовірні посмішки та радісні очі, що наповнило наші серця теплом.

Особлива подяка Лариса Лавренюк, керівнику благодійного фонду, за її величезний вклад у цю благородну справу. Ваша робота і підтримка є надзвичайно цінними!

Ми з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю та сподіваємося, що ми і надалі будемо вносити важливий вклад у створення щасливих моментів для дітей. Долучайтеся до нас, бо кожен внесок вартий того!

Що ви бажаєте знайти?