Факультет управління залізничним транспортом проводить профорієнтаційну роботу

Факультет управління залізничним транспортом проводить профорієнтаційну роботу

12 квітня було 2024 року проведено профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів Тернопільської загальноосвітньої школи № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області старшим викладачем кафедри філософії та історії науки і техніки Гуменною І.Л.

Учні тернопільської школи не лише дізнались про особливості та правила вступу, а і довідались про історію створення Державного університету інфраструктури та технологій і факультету Управління залізничним транспортом, ознайомились з інформацією про галузі знань у рамках яких факультет здійснює підготовку на рівні стандартів вищої освіти України висококваліфікованих фахівців. Майбутні абітурієнти довідались про особливості навчання, цікаві заходи та студентські будні факультету та університету. 

А також учні мали змогу поговорити про події 15 квітня 1540 р., адже саме тоді король Сигізмунд І надав привілей великому коронному гетьману Яну Амору Тарновському на заснування містечка-фортеці Тернопіль. Учні жваво обговорювали не лише історичні цікавинки про заснування міста, а і активно цікавились перевагами навчання на факультеті Управління залізничним транспортом.

Що ви бажаєте знайти?