Здобувачі освіти факультету УЗТ підкорюють нові горизонти знань!

Здобувачі освіти факультету УЗТ підкорюють нові горизонти знань!

Укрзалізниця, це галузь з великою інфраструктурою, із складним технологічним циклом роботи, яка тісно пов’язана з підприємствами-виробниками, перевезеннями значної частини вантажів і пасажирів в країні, що в цілому впливає на розвиток економіки України.

Підготовка фахівців-залізничників на рівні сучасних вимог, які зможуть легко інтегруватися до усіх підприємств і структурних підрозділів Укрзалізниці – це головне в забезпеченні сучасного і майбутнього реформування в залізничній галузі. Тільки висококваліфіковані фахівці і спеціалісти зможуть забезпечити конкурентний, стабільний розвиток галузі, запровадити новітні, сучасні технології.

29 квітня 2024 року керівництво КІЗТ ДУІТ, зважаючи на те, що здобуття професії залізничника нерозривно пов’язують з виробництвом, за сприянням філії «Рефрижераторна вагонна компанія» акціонерного товариства «Українська залізниця» за участю викладачів університету: ГОРЕЦЬКОГО Олексія, ВАСІЛОВОЇ Галини, ГРУШЕВСЬКОЇ Тетяни організували екскурсію для студентів спеціальності 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) факультету управління залізничним транспортом  Державного університету інфраструктури та технологій. 

Керівництво філії радо зустріли студентів нашого університету. 

За дорученням директора філії Колісняка А.Я. екскурсію по підприємству організовували посадові особи філії: начальник відділу кадрового адміністрування та розвитку персоналу Богданова Л.Б., провідний фахівець з підготовки кадрів Гапон Н.В., працівники відділу охорони праці: Гладчук В.О., Голубовська Н.В., інженер відділу головного механіка Завойко Р.О.

Зустріч студентів і викладачів з працівниками і посадовцями підприємства розпочалася з проведення вступного інструктажу з охорони праці так, як ми завітали на підприємство вперше. Начальник відділу охорони праці Гладчук В.О. ознайомив нас з правилами поведінки на підприємстві. Провів пізнавальну мандрівку до музею підприємства, де зібрані експонати про історію підприємства і працівників від початку його створення до сьогодення. Розповів про історію створення такого підприємства, як рефрижераторне вагонне депо на Південно-Західній залізниці в 1961 році. Ознайомив із історією розбудови підприємства та за часів незалежності України.

Студенти із захопленням ознайомлювалися із історією підприємства, з інноваціями та технологіями безпосередньо на виробництві.

Наша екскурсія була наповнена цікавими відкриттями. 

Ми з захопленням оглянули сучасний рефрижераторний контейнер, який є втіленням найновіших технічних рішень у сфері транспортування швидкопсувних продовольчих товарів, які потребують підтримання відповідного температурного режиму під час перевезення. Інженер відділу головного механіка Завойко Р.О. розповів про особливості будови рефрижераторного контейнера, його технічні характеристики. Студенти мали змогу оцінити не тільки його функціональність, але й енергоефективність та ергономічність.

Подібні екскурсії розширюють кругозір студентів, готують їх до майбутньої професійної діяльності.

Особливу увагу ми приділили порівнянню секцій БМЗ-5 та ZB-5. Аналізуючи їх конструкцію, відзначили ключові відмінності у дизайні, ергономічності та умовах праці. Студентам було надзвичайно цікаво дізнатися про різні аспекти їх експлуатації, що є безцінним досвідом для майбутньої професійної діяльності.

Побувавши на рефрижераторних секціях, оглянули побутові умови, трохи відчули на собі, як працюється в рейсі членам рефрижераторної бригади.

Екскурсія надала нам не тільки теоретичні знання, але й практичний досвід.

Ми вдячні керівництву філії за теплий прийом та надзвичайно корисну інформацію, яка безумовно стане в нагоді в майбутньому.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю і продовження нашої традиції виробничих екскурсій.

Що ви бажаєте знайти?