Зустріч Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ зі здобувачами вищої освіти та НПП

Зустріч Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ зі здобувачами вищої освіти та НПП

Щороку Дунайський інститут водного транспорту ДУІТ випускає фахівців морської галузі.  Знання та мотивація, отримані в інституті, стають для багатьох з них початком успішної кар’єри. Ми не втрачаємо контакту зі своїми успішними випускниками, тож доброю традицією стало запрошувати їх для проведення заходів зі здобувачами.

3 лютого 2023 року в ДІВТ ДУІТ стартував марафон «Від кадета до офіцера», була організована та проведена зустріч Асоціації випускників ДІВТ ДУІТ (Alumni club DIWT SUIT) зі здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками ДІВТ ДУІТ в онлайн режимі на платформі Zoom.

На заході виступив Президент Alumni Club DIWT SUIT Андрій Тудоран. Випускник охоче розповів слухачам з чого почався його кар’єрний шлях: ким та на яких суднах працював, з якими труднощами зіштовхнувся під час роботи. У ході спілкування здобувачі дізналися про можливості працевлаштування, переконалися у вагомості теоретичного навчання та практичних навичок. Учасники зустрічі проявили неабиякий інтерес, задавали питання, на які Андрій Тудоран охоче відповів. Випускник надав майбутнім морякам багато цінних порад, зокрема, як підготуватися до першої співбесіди у крюїнгу. Також Президент Alumni Club DIWT SUIT прокоментував проєкт освітньої програми “Навігація та управління морськими суднами” на 2023-2024 н.р. та представив рецензію до неї.

Щиро дякуємо нашому гостю за приділений час, підтримку, мотивацію здобувачів вищої освіти, активну участь в освітньому процесі Альма-матер!

Що ви бажаєте знайти?