Гостьова лекція для студентів ФУТ ІУТП від директора вітчизняного підприємства ОТС «Україна» В’ячеслава Колеснікова

Гостьова лекція для студентів ФУТ ІУТП від директора вітчизняного підприємства ОТС «Україна» В’ячеслава Колеснікова

19 квітня 2024 року для здобувачів другого та третього рівнів освіти освітньо-професійних програм Факультету управління та технологій відбулася он-лайн семінар-зустріч з успішним практиком, директором вітчизняного підприємства ОТС «Україна» В’ячеславом Колесніковим на тему: «Кращі приклади реалізації корпоративної соціальної відповідальності у вітчизняному бізнесі». Зустріч відбулась в рамках дисциплін «Соціальна відповідальність» та «Управління інструментами сталого розвитку»

Спікер В’ячеслав Колесніков провів гостьову лекцію, де розповів про важливість соціально відповідальності, про її становлення, привів кращі світові та вітчизняні приклади ознайомивши з їх важливістю. Також, більш детально спікер зупинився саме на корпоративній соціальній відповідальності ОТС «Україна», яка вражає своєю багатогранністю, актуальністю та сучасністю. Ці приклади в майбутньому зможуть принести користь не лише майбутнім фахівцям та їх бізнесу, а й громадянам країни, державні та суспільству в цілому. В’ячеслав Колесніков також рекомендував деякі твори літературного та кінематографічного характеру, що дозволить більш детально зануритись в світ важливості соціальної відповідальності та розвитку сталого розвитку. 

У зустрічі активно брали участь викладачі та здобувачі Факультету управління і технологій. Жваво обговорено вкрай складні та гострі питання щодо впливу становлення та реалізації соціальної відповідальності в сьогоднішніх реаліях бізнес середовища. Після закінчення зустрічі В’ячеслав Колесніков подарував книги всім, хто задавав питання, що було надзвичайно приємно.

Такого роду зустрічі сприяють поглибленню  фахових компетентностей та закріпленню теоретичних знань через практичні приклади і активне пізнання. 

Щиро дякуємо В’ячеславу Колеснікову, що в складний час для бізнесу та держави, він знайшов час та можливість для зустрічі та формуванню соціально відповідальних майбутніх вітчизняних фахівців.

Що ви бажаєте знайти?