Вітаємо студентку 1 курсу юридичного факультету ДУІТ Валерію Жук з почесним ІІ місцем у конкурсі есе на тему «Я маю право…»

Вітаємо студентку 1 курсу юридичного факультету ДУІТ Валерію Жук з почесним ІІ місцем у конкурсі есе на тему «Я маю право…»

Конкурс був організований ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» за підтримки ВНЗ «Київський університет ринкових відносин», Ради молодих юристів України, Київської міської державної адміністрації, Департаменту молоді та спорту виконавчого органу КМДА, та приурочений до Дня юриста України. У конкурсі взяло участь 100 учасників.

Мета конкурсу: підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб; професійна орієнтація учнів шкіл; підвищення конкурентоспроможності випускників правничих закладів освіти на ринку праці; аналіз питання чим зараз найбільше переймається молодь та підвищення популярності професії юриста у вступників; залучення студентів до процесів покращення якості вищої та фахової передвищої юридичної освіти в Україні.

До оцінювання робіт конкурсантів були залучені:

  • Хан Юлія Миколаївна – директорка Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради;
  • Которобай Євген Станіславович – Голова Ради молодих юристів України;
  • Обушенко Олександр Миколайович – доктор юридичних наук, професор, начальник управління по роботі з персоналом та пенсійного забезпечення центрального органу управління Служби судової охорони;
  • Левківська Галина Петрівна – проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи ВНЗ «Київський університет ринкових відносин»;
  • Бериславська Оксана Михайлівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри військового права, військового факультету міжнародних відносин та права Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

За результатами Молодіжного конкурсу есе « Я маю право на …» визначено переможців, серед яких і Валерія Жук.

Валерія присвятила свою роботу важливій сфері життя кожної людини: охороні здоров’я. Студентка висловила своє власне бачення проблем реалізації конституційного права людини, гарантованого частиною першою статті 49 Конституції України, де закріплене: «Кожна особа має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування». Валерія зосередила свою увагу на проблемі надання якісних медичних послуг та отримання безкоштовної медичної допомоги в державних та комунальних закладах охорони здоров’я. Поряд із цим, Валерія зосередила свою увагу на проблемі впливу тютюнопаління на здоров’я людей.

Своє есе Валерія завершила переконливим твердженням: «Якщо молоде покоління буде бачити, що держава піклується про наше здоров’я, про людину як найвищу соціальну цінність (як про це сказано в статті 3 Конституції України), то і ми в майбутньому будемо віддавати себе державі, вдосконалювати різні сфери її функціонування і в майбутньому Україна стане найкращою і найпрестижнішою країною в світі!»

Вітаємо Валерію з отриманою нагородою та бажаємо їй нових успіхів!

Що ви бажаєте знайти?