Залучення фахівців-практиків до навчального процесу

Залучення фахівців-практиків до навчального процесу

14 березня 2024 року викладачі кафедри екології та безпеки життєдіяльності Пічкур Т.В., Висоцька Т.І., Ничкалюк Г.В. та  в.о. завідувача кафедри Сорочинська О.Л. разом зі студентами спеціальності 101 «Екологія» ОПП «Екологія транспортної інфраструктури» відвідали головний офіс Компанії «Енергоатом» у рамках набуття практичного досвіду. Майбутні екологи мали можливість дізнатись більше про ядерну енергетику, безпечну експлуатацію АЕС та їхній вплив на довкілля. 

Студенти із цікавістю відкрили для себе відмінності атомних енергоблоків з різними типами ядерних реакторів, дізналась про поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами, про міжнародну шкалу ядерних подій МАГАТЕ (INES) тощо. 

Під час зустрічі майбутні екологи ознайомилися з основною проблематикою ядерної галузі України та довідались, чому важливо вживати правильну термінологію, що використовується в ядерній галузі на позначення проблем безпеки експлуатації АЕС. 

Крім того, студенти ставили питання й мали на них відповіді, а наприкінці отримали пам’ятні сувеніри від Енергоатома та хто зацікавився – книжки про ядерну енергетику.

Енергоатом розглядає студентів і випускників фаху «Екологія» як своїх важливих стейкхолдерів і комунікаторів та приділяє особливу увагу зв’язкам з ними. 

Дякуємо партнерам за співпрацю!

Що ви бажаєте знайти?