13 квітня 2024 року в ДУІТ відбувся День відкритих дверей Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

13 квітня 2024 року в ДУІТ відбувся День відкритих дверей Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

До майбутніх здобувачів зі вступним словом звернулась відповідальний секретар приймальної комісії Державного університету інфраструктури та технологій кандидат технічних наук, доцент Ірина Ганношина. Вона наголосила зокрема, що кожен із майбутніх абітурієнтів зараз стоїть перед вибором – куди вступити навчатися, з якою професією пов’язати своє майбутнє. Це дуже відповідальний вибір. Саме тому прийняття рішення має бути обдуманим і зваженим. Важливо, щоб і процес навчання був цікавим і пізнавальним, а майбутня професійна діяльність приносила задоволення і забезпечувала гідний дохід. 

Перед гостями виступили і розповіли про спеціальності, які пропонуються для навчання викладачі інституту, а саме: кандидат технічних наук, доцент Ольга Мельник, кандидат технічних наук, доцент Олександр Кириченко, старший викладач кафедри навігації та управління суднами Дмитро Коломієць, кандидат психологічних наук, доцент Олена Тирон, кандидат філософських наук, доцент Дар’я Погрібна.

Також до заходу долучились понад тридцять учасників в онлайн режимі. Це – випускники шкіл, їх батьки. 

На завершення гості мали змогу поспілкуватися з представниками від факультетів, було проведено екскурсію тренажерними лабораторіями та отримано відповіді на актуальні питання.

Запрошуємо до навчання в Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій! 

Ми будемо раді кожному з вас, наших майбутніх здобувачів освіти! І ми впевнені, що незабаром зустрінемося з вами в аудиторіях нашого Університету!

Хто в КІВТ навчається — тому світ підкоряється!

https://duit.edu.ua/

https://t.me/vstup_duit

https://t.me/duit_vstup

https://kivt.duit.edu.ua/fsv/

https://kivt.duit.edu.ua/fetsvt/

https://www.facebook.com/kivt.duit

Телефон приймальної комісії: +380 (68) 002 33 86

Що ви бажаєте знайти?