Вітаємо Карпенко Ірину, здобувачку другого (магістерського) РВО, яка посіла 1 місце у Всеукраїнському інтелектуальному змаганні з менеджменту

Вітаємо Карпенко Ірину, здобувачку другого (магістерського) РВО, яка посіла 1 місце у Всеукраїнському інтелектуальному змаганні з менеджменту

18-19 квітня 2024 року в місті Одеса, на базі Одеського національного економічного університету, відбулася значна подія в академічному світі України , а саме  – Всеукраїнське інтелектуальне змагання серед студентів, що навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент».

У змаганні  прийняли участь  команди з усієї країни. Наукові роботи на конкурс подали 150 учасників, але вже після I туру до фіналу вийшли лише 40% робіт. Конкурсна комісія оцінювала наукові роботи за наступними критеріями:

  • актуальність напряму дослідження,
  • змістовність викладу,
  • елементи наукової новизни,
  • результати практичного впровадження,
  • якість презентації матеріалів дослідження тощо.

Державний університет інфраструктури та технологій  на цьому конкурсі представляла  Карпенко Ірина Олексіївна, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 073 «Менеджмент». Тема роботи: Механізм активізації соціально відповідальної діяльності підприємств в Україні. Керівник роботи: доктор економічних наук, професор Карпенко Оксана Олександрівна, професор кафедри менеджменту, публічного адміністрування та адміністрування ФУТ ДУІТ.

Комісія високо оцінила доповіді й презентації наукових робіт здобувачів вищої освіти. 

Студенти показали не тільки глибокі знання у галузі менеджменту, але й здатність ефективно застосовувати їх у практичній площині. 

Висловлюємо щиру подяку організаторам Всеукраїнського інтелектуального змагання  – представникам кафедри менеджменту організацій Одеського національного економічного університету.

Щиро вітаємо Ірину Карпенко, яка у цьому змаганні посіла 1 місце і сподіваємось, що цей успіх стане для неї сходинкою до нових професійних звершень!

Що ви бажаєте знайти?