Марафон «Від кадета до офіцера» триває

Марафон «Від кадета до офіцера» триває

В рамках марафону «Від кадета до офіцера» для здобувачів вищої освіти за спеціалізаціями «Управління судновими технічними системами і комплексами», «Навігація і управління морськими суднами» та «Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики» була проведена відкрита лекція з дисципліни «Теорія і будова судна й основи суднової енергетики» на тему: «Типи суден. Характеристики типів суден». 

Заняття було організовано старшим викладачем кафедри СВ та ЕТС на ВТ, аспіранткою Бажак Ольгою Валеріївною. 

Привітала присутніх директор Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ, доктор технічних наук, професор Дакі Олена Анатоліївна, яка наголосила на важливості участі професіоналів-практиків в освітньому процесі та нагадала про необхідність долучення присутніх до моніторингу проєктів освітньо-професійних програм ДІВТ на 2023-2024 н.р., що розміщено на сайті інституту.  

Запрошеним спікером був начальник технiчного вiддiлу КССРЗ Приватного акціонерного товариства «Українське Дунайське пароплавство» Юрій Вікторович Бутенко. Він розповів здобувачам, які бувають судна за призначенням, окреслив основні морехідні та експлуатаційні якості суден. У своєму виступі гість-практик наголосив на тому, наскільки важливо для майбутнього моряка знати та дотримуватися правил СОЛАС-74 та МАРПОЛ 73/78. 

Дякуємо Юрію Вікторовичу за інформативну та цікаву лекцію!

Що ви бажаєте знайти?