Відкрита лекція з дисципліни «Стандарти ММО» за участі професіонала-практика

Відкрита лекція з дисципліни «Стандарти ММО» за участі професіонала-практика

17 лютого 2023 року для здобувачів вищої освіти спеціальності «Морський та внутрішній водний транспорт» Дунайського інституту водного транспорту була проведена відкрита лекція з дисципліни «Стандарти ММО». Тема лекції: «Міжнародний кодекс з охорони суден та портових засобів (Кодекс ОСПЗ)».

Заняття було організовано старшим викладачем кафедри СВ та ЕТС на ВТ, аспірантом Бажак Ольгою Валеріївною. Спікером заходу виступив заступник начальника з роботи з неурядовими міжнародними організаціями та виконання кодексу ОСПЗ служби безпеки судноплавства Приватного акціонерного товариства «Українське Дунайське пароплавство» Олег Вельчев. У ході лекції Олег Іванович ознайомив здобувачів з Міжнародним кодексом з охорони суден та портових засобів, окреслив юридичні межі повноважень та обов’язків персоналу судна, який має обов’язки з охорони, та іншого суднового персоналу. Також доповідач охарактеризував зміст Журналу безперервної реєстрації історії судна та вимоги до його ведення.

На лекції здобувачі ознайомилися з корисною та важливою інформацією, яка їм необхідна у їх майбутній професійній діяльності. Зауважимо, що Олег Іванович є членом робочої групи освітньої програми «Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики», він бере активну участь у розробці та моніторингу проєктів ОПП, дає на них свої рецензії. 

Дякуємо нашому стейкголдеру за співпрацю! Бажаємо миру, здоров’я та нових здобутків на професійній ниві!

Що ви бажаєте знайти?