Патріотичний онлайн-майданчик «Молодь і патріотизм: роль молоді у розвитку країни»

Патріотичний онлайн-майданчик «Молодь і патріотизм: роль молоді у розвитку країни»

До Дня захисників та захисниць України в Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ пройшов патріотичний онлайн-майданчик “Молодь і патріотизм: роль молоді у розвитку країни”. 

Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Зайцева Діна Олексіївна, яка організувала зустріч, розпочала захід з інтерактиву “Що таке патріотизм?”. Здобувачі ділилися своїми думками щодо значення поняття “патріотизм” загалом та для них особисто.

На заході виступив здобувач вищої освіти 3 курсу спеціалізації “Навігація і управління морськими суднами” Дмитро Томілов. Наразі Дмитро проходить службу у військово-морських силах України.

Під час зустрічі, звертаючись до присутніх, Дмитро розповів про свій життєвий шлях до початку військової служби та під час неї. Незважаючи на молодий вік (Дмитру 22 роки), він вже має державні нагороди за власні досягнення. Зокрема, військового моряка нагороджено відзнакою Президента України медаллю «За військову службу Україні» та іменною зброєю — пістолетом Glock 17 за знищення російського винищувача-бомбардувальника Су-34 ракетою з ПЗРК «Ігла».

Уважно слухаючи гостя, здобувачі задавали питання про різні аспекти військової служби.

Переконані, що цей захід став платформою для роздумів молодого покоління щодо їх патріотизму та ролі у житті України.

Дякуємо Дмитру за приділений час, участь у національно-патріотичному вихованні студентської молоді та дякуємо всім Захисникам України за їхню відданість, мужність та патріотизм! 

Слава Україні! Героям слава!

Що ви бажаєте знайти?