Відкрита лекція із дисципліни «Етика бізнесу» на тему: «Основні форми впровадження етики бізнесу. Імідж фірми та ділова атрибутика».

Відкрита лекція із дисципліни «Етика бізнесу» на тему: «Основні форми впровадження етики бізнесу. Імідж фірми та ділова атрибутика».

31 жовтня 2023 року відбулася відкрита лекція старшого викладача кафедри філософії та історії науки і техніки факультету управління залізничним транспортом КІЗТ ДУІТ Гуменної Ірини Любомирівни із дисципліни «Етика бізнесу» на тему: «Основні форми впровадження етики бізнесу. Імідж фірми та ділова атрибутика». Лекційне заняття проводилось для студентів всіх груп 2 курсу бакалаврату, які навчаються згідно ОПП «Транспортні технології (на залізничному транспорті)».

Впродовж лекції студенти мали змогу розглянути етичний кодекс як стандарт, що описує загальну систему цінностей, етичних правил, яких мають дотримуватись працівники організації. Вивчення структури та значення кодексів етики відбувалось на основі аналізу Кодексу етики АТ «Укрзалізниця». Також студенти дослідили методи підвищення етичності компанії та проаналізували особливості організації впровадження етики бізнесу. Ознайомились із поняттями іміджу та репутації, їх складовими та особливостями, а також розглянули ділову атрибутику та її місце в оцінці іміджу. Навчилися розробляти візитівку на прикладі візитівки працівника АТ «Укрзалізниця».

Студенти впродовж лекції активно долучались до обговорення проблемних запитань стосовно важливості створення етичних кодексів, методів та принципів підвищення етичності. Найбільше слухачів зацікавили питання способів покращення іміджу та репутації організації, підбору ділового стилю в одязі та створення власної ділової атрибутики, які сприятимуть не лише отриманню теоретичних знань, а і виробленню низки компетентностей для майбутньої професійної діяльності.

Дякуємо лектору за цікаву подачу матеріалу з актуальної теми та всім присутнім за участь в його обговоренні!

Що ви бажаєте знайти?