Відкрите заняття з дисципліни “Навігація і лоція”

Відкрите заняття з дисципліни “Навігація і лоція”

З метою підвищення якості освітнього процесу, виявлення рівня професійної та педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників та подальшим удосконаленням викладацької діяльності в Дунайському інституті водного транспорту ДУІТ проводять відкриті заняття.

11 березня 2023 року старший викладач кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті Федунов Валерій Миколайович провів відкрите заняття з дисципліни “Навігація і лоція” для здобувачів спеціалізації “Навігація і управління морськими суднами”. Тема заняття: “Визначення місця судна за візуальними орієнтирами”. 

При плаванні в межах видимості берега для визначення місця судна використовують зазвичай візуальні або радіолокаційні способи спостереження об’єктів, нанесених на карту. Для цього беруть на них пеленги, вимірюючи кути між ними або відстані до них.  Під час лабораторної роботи здобувачі під керівництвом Валерія Миколайовича на основі вихідних даних визначали місцезнаходження судна, виконуючи необхідні креслення на картах. 

Заняття пройшло інформативно та продуктивно: здобувачі набули нових навичок, які є важливими та необхідними у їх майбутній професійній діяльності судноводіїв.

Що ви бажаєте знайти?