Кафедра психології та соціально-гуманітарних дисциплін ДУІТ відкрила сесію Днів відкритих дверей – 2023!

Кафедра психології та соціально-гуманітарних дисциплін ДУІТ відкрила сесію Днів відкритих дверей – 2023!

На цьому тижні розпочато перші у вступній кампанії 2023 року профорієнтаційні заходи кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін Державного університету інфраструктури та технологій. 20 грудня 2023 року професорсько-викладацьким складом кафедри проведено День відкритих дверей кафедри ПСГД для усіх хто цікавиться психологією.

За допомогою ZOOM-конференції було проголошено вітальне слово в.о. завідувача кафедрою професора Суліми Євгена Миколайовича. Він розповів про історію утворення Університету та кафедри. Детально проінформував про освітньо-професійні програми кафедри ПСГД бакалаврського рівня: «Практична психологія», «Психологія бізнесу» та магістерського рівня: «Практична психологія», «Конфлікт-менеджмент та медіація». Було підняте питання вартості навчання. А також детально обговорено ким можна працювати, після завершення навчання на спеціальності «Психологія». 

Модератор заходу к.ф.н., доцент Стрєлкова Юлія Олександрівна дала відповідь на питання «Чому варто обрати психологію в ДУІТ?». В першу чергу підкреслено високий професійний рівень викладання, класичні вимоги до отримання освіти і диплому державного зразка. Юлія Олександрівна звернула увагу на вигідну локацію кафедри у найкрасивішому місці столиці – на Подолі. Мальовничі архітектурні споруди, історичні місця, туристична інфраструктура є візитівкою історичного Києва і добре доповнюють позитивні характеристики нашого освітнього закладу з гарною транспортною інфраструктурою поруч. Важливим є і те, що Університет має свої гуртожитки в Києві.

Всіх охочих познайомитися з психологією або вивчати її академічно в стінах університетських авдиторій кафедра психології та соціально-гуманітарних дисциплін ДУІТ запросила відвідати власні сторінки в мережі інтернет:

–  https://kivt.duit.edu.ua/fsv/pssgd/#section_1 –  наш сайт

–  t.me/psycho_duit – телеграм канал

–  https://www.facebook.com/profile.php?id=100088107309798 – фейсбук сторінка.

Захід відвідали учні шкіл, їх батьки, працівники закладів освіти міста Києва та різних областей України. Зустріч пройшла у невимушеній і теплій атмосфері та навіть проблеми з електрикою не стали на заваді в отриманні потрібної зацікавленим абітурієнтам інформації про спеціальність «Психологія». 

Проведення таких інформаційних заходів вирішено зробити систематичними протягом наступного семестру щомісяця по суботах. На кафедрі заплановано низку профорієнтаційних зустрічей з абітурієнтами та зацікавленими психологією вже у січні 2023 року.

Що ви бажаєте знайти?