Викладач ЮФ ДУІТ Світлана Савицька взяла участь у Круглому столі «Судова влада та медіація: точки перетину»

Викладач ЮФ ДУІТ Світлана Савицька взяла участь у Круглому столі «Судова влада та медіація: точки перетину»

16 листопада 2023 року викладач юридичного факультету ДУІТ, доцент кафедри правосуддя, кандидат юридичних наук Світлана Савицька взяла участь у Круглому столі «Судова влада та медіація: точки перетину», що відбувся у Верховному Суді з нагоди відзначення другої річниці прийняття Закону України «Про медіацію».

Модераторка круглого столу Оксана Цимбрівська, керівниця проєкту ЄС «Право — Justice» в Україні наголосила на потребі комплексного розвитку медіації в нашій країні, важливості комунікувати про медіацію разом і однаково, більше приділяти уваги інформуванню населення про наявність медіації.

Голова Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Борис Гулько наголосив на важливості ролі судової влади у розвитку медіації.

Президентка Української академії медіації Луїза Романадзе презентувала дослідження на тему «Два роки застосування Закону України «Про медіацію»: здобутки та виклики». Окреслила 10 основних здобутків розвитку медіації та зазначила про основні виклики в даній сфері.

До участі у модерованій дискусії «Роль судової влади у розвитку медіації» долучилися судді Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів, медіатори, адвокати, інші зацікавлені особи.

Кожним спікером було зауважено на важливості розвитку медіації в суспільстві, адже цей механізм сприяє вирішенню багатьох спірних питань в різних галузях без втручання державних органів у досудовому порядку.

Розвиток співпраці всіх учасників системи правосуддя та організацій медіаторів вкрай необхідний для покращення доступу громадян до медіаційних послуг.

Що ви бажаєте знайти?