Відбулася тематична вікторина з нагоди 210-річниці з дня народження Кобзаря «Чи знаємо ми Шевченка?»

Відбулася тематична вікторина з нагоди 210-річниці з дня народження Кобзаря «Чи знаємо ми Шевченка?»

12 березня 2024 року з нагоди 210-річниці з дня народження Кобзаря була проведена тематична вікторина «Чи знаємо ми Шевченка?»

43 студенти, які долучилися до заходу, мали змогу дізнатися багато маловідомих цікавих фактів з біографії Т.Г. Шевченка, пригадати його найбільш пророчі вірші, поринути у світ мистецької спадщини українського генія і навіть почути голос великого поета, який було відтворено за допомогою нейромережі. А найголовніше – учасники вікторини мали можливість перевірити за допомогою трьох блоків питань свої знання щодо громадської, літературної та мистецької діяльності Тараса Григоровича Шевченка.

Студенти, які дали найбільше правильних відповідей, отримали бонусні сертифікати на додаткові бали з соціально-гуманітарних дисциплін.

Дякуємо організаторам вікторини – викладачам кафедри філософії та історії науки і техніки Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ Гуменній І. Л., Спис О.А. й Хромовій О.І. та студентам факультетів УЗТ та ІРСЗ за активну участь та прагнення поглибити свої знання про одного з головних фундаторів модерної української нації.

Що ви бажаєте знайти?