Студенти спеціальності 242 Туризм прийняли активну участь у Просвітницькому заході до Міжнародного дня інтелектуальної власності 2023

Студенти спеціальності 242 Туризм прийняли активну участь у Просвітницькому заході до Міжнародного дня інтелектуальної власності 2023

26 травня 2023 року, здобувачі вищої освіти спеціальності 242 Туризм факультету судноводіння прийняли активну участь у Просвітницькому заході до Міжнародного дня інтелектуальної власності 2023.

До заходу долучилося керівництво факультету судноводіння та викладачі:

  • Організатор заходу, к.п.н, доцентка, в.о. завідувача кафедри інфраструктури та інноваційних технологій водного транспорту Інна Скляренко,
  • заступниця декана факультету судноводіння к.т.н, доцентка Ірина Ганношина,
  • д.іст. н., професорка кафедри інфраструктури та інноваційних технологій водного транспорту Ірина Верховцева,
  • в.о. завідувача кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін, к.псих.н., доцентка Людмила Доценко
  • к.ф.н., доцент кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін Григорій Ковальський,
  • к.ф.н., доцентка кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін Юлія Стрєлкова.

Відзначаючи День інтелектуальної власності, вся світова спільнота підвищує обізнаність з питань інтелектуальної власності та нагадує про важливість захисту прав всіх творців та інноваторів, сприяє розвитку світу креативності, заохочує винаходити та створювати нове, важливе, унікальне.

Місією 2023 року є висвітлення ролі жінок у системі інтелектуальної власності, заохочення жінок та створення всіх необхідних умов для їх більш активної участі у новаторській діяльності та підвищення цінності їх творчих та винахідницьких здібностей, що матиме вагомий внесок для розвитку сфери інтелектуальної власності.

Просвітницька кампанія здійснюється за ініціативою Академії інтелектуальної власності УКРНОІВІ у співпраці з Prymachenko Family Foundation з метою:
– виховання молодого покоління з якісно новим уявленням про культуру поведінки щодо результатів інтелектуальної, творчої діяльності та повагу до прав творців;
– популяризації знань про інтелектуальну власність, про її важливість та значення для кожного з нас.
На прикладі творчості талановитої української художниці Марії Примаченко ми маємо на меті долучити здобувачів до захоплюючих можливостей і сили творчості та продемонструвати її жіночий погляд на світ, що втілився у її неповторних творах!

Здобувачі вишоі освіти освітньо-професійної програми «Рекламно- туристичний бізнес» Дарина Андрущенко, Ольга Пелих, Віталій Асауленко виявили зацікавленість щодо тематичного формату і запропонували провести наступний захід на тему авторства щодо цифрових картин за технологією NFT, у вигляді токена – продажу цифрових активів, який розвивається зараз.

По завершенні заходу, відбувся діалог між учасниками, були обговорювалися нагальні питання щодо захисту авторських прав інтелектуальної власності, нам вдалося занурити учасників у чарівний світ Марії Примаченко та продемонструвати силу ї творчості та жіночий погляд на світ, що втілився у картинках.

Що ви бажаєте знайти?