Викладачі ФУТ у шоурумі українського софту “Своє ІТ”

Викладачі ФУТ у шоурумі українського софту “Своє ІТ”

8 вересня 2023 року доценти кафедри фінансів, обліку і оподаткування Ковова Ірина Сергіївна та Ярмоліцька Ольга Василівна відвідали масштабний захід «Своє.ІТ. Шоурум українського ПЗ», на якому були представлені десятки українських програмних продуктів. Серед них програми для бухгалтерського обліку та ERP-систем – «Дебет Плюс», «MASTER: Бухгалтерія», «Вправно», ISPro, «Універсал 9:ERP», IT-Enterprise, а також локалізовані програмні додатки бухгалтерського та кадрового обліку для міжнародної ERP-системи SAP Business One; документообігу, які дозволяють швидко обмінюватися інформацією та файлами, робити цифрові підписи, зберігати документи в електронних архівах – Centredo, MEDoc, АСКОД, «Вчасно», «MASTER: Документообіг», сервіс Signy. 

На заході також були розробники широкого спектра програм в галузях військової справи, фінансів, освіти, соціальних проєктів – TATL technology, сервісу авто за підпискою Drivovo. 

Український софт є різноманітним, а тому викладачі націлені на те, щоб формувати й підтримувати звичку у наших здобувачів користуватися українським продуктом та сприяти його розвитку. А тому були досягнуті домовленості про укладення меморандуму про співпрацю та демонстрацію і навчання здобувачів факультету управління і технологій сучасним українським програмним продуктам.

Час обирати своє!

Що ви бажаєте знайти?