Тренінги від компанії «Транзас Україна» для викладачів КІВТ

Тренінги від компанії «Транзас Україна» для викладачів КІВТ

Підготовка фахівців водного транспорту неможлива без використання у навчальному процесі інноваційного тренувального обладнання. Майбутні кадети-практиканти, а згодом і фахівці морської галузі, під час роботи на судні будуть мати справу із великою кількістю приладів. Отже починати вчитися треба вже зараз! 

Київський інститут водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного ДУІТ має потужну матеріально-технічну базу тренажерів, які дозволяють досліджувати плавучість, працювати із системою зв’язку, користуватися електронними картографічними системами та здійснювати інші навігаційні операції. Здобувачі вищої освіти мають можливість навчитися керувати сучасним судном вже під час навчальної підготовки. Що є безсумнівним бонусом для розвитку їхньої подальшої кар’єри! 

Саме із метою підвищення ефективності та продуктивності навчання здобувачів керівництво КІВТ запросило представників компанії «Транзас Україна» для проведення тренінгів на тренажерному обладнанні Інституту для викладацького складу. Під час занять для викладачів були задіяні наступні тренажери:

  • Симулятор для навчання судноводіїв роботі з Глобальною морською системою зв’язку під час лиха і для забезпечення безпеки мореплавства
  • Симулятор для навчання судноводіїв користуванням електронними картографічними системами NTPRO 5000 включає спеціалізоване програмне забезпечення для навчання навігації на надання навичок користуванням електронними картографічними системами
  • Симулятор ходового містка для навчання судноводіїв навігаціі NTPRO 5000 – сучасна модель тренувального стимулятора, яка візуально та технічно відтворює максимально реалістичні умови на справжньому містку судна. 

В процесі роботи із симуляторами викладачі КІВТ успішно підвищили свою кваліфікацію і повністю готові до навчання майбутніх судноводіїв! 

Так тримати, моряки та річники!

Що ви бажаєте знайти?