Візит студентів ДПТНЗ «Київське вище професійне училище водного транспорту» до КІВТ

Візит студентів ДПТНЗ «Київське вище професійне училище водного транспорту» до КІВТ

Сьогодні, 16 лютого 2024 року, до нашого університету завітали студенти та викладачі Київського вищого професійного училища водного транспорту.

Кар’єра моряка та річника нерідко розпочинається із оволодіння професіями стернового та моториста в училищах водного транспорту. Проте амбіційні випускники не бажають залишатися на досягнутому, а прагнуть стати офіцерами.

І саме в стінах Київського інституту водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій для здібних фахівців водного транспорту початкового ступеню відкривається чудова можливість поглибити свої знання та продовжити кар’єрний зріст. Що і було продемонстровано курсантам Київського вищого професійного училища водного транспорту під час їхнього візиту до КІВТ ДУІТ.

Профільні викладачі факультетів експлуатації транспортних систем на водному транспорті та судноводіння познайомили потенційних вступників із тренажерами та обладнанням, на яких навчаються майбутні моряки. Гостям закладу було проведено майстер-клас пуску та регулювання суднового двигуна, продемонстровано спеціалізовані лабораторії.

Також курсанти училища прослухали тематичну лекцію та отримали можливість задати питання.

Бажаємо всім випускникам КВПУ водного транспорту успіхів у навчанні та чекаємо на них у наступному навчальному році!

Що ви бажаєте знайти?