Про практику ведення бізнесу в умовах воєнного стану

Про практику ведення бізнесу в умовах воєнного стану

16 грудня 2022 року для здобувачів  третього (освітньо-наукового) та другого (магістерського)  рівня вищої освіти і викладачів Факультету управління і технологій відбулася on-line конференція практиків на тему: «Практика ведення бізнесу в умовах воєнного стану».  

В конференції приймали участь такі спікери:

  • Ксьонзенко Петро, Генеральний директор АТзТ «РОКС» – тема «Організація власного телекомунікаційного бізнесу»
  • Миронов Дмитро, Директор ТОВ «Центр вичення Інформаційних технологій» – тема «Організація навчального процесу для  ІТ галузі»
  • Кочуков Андрій, директор «SS-Advance» – тема «Проектування бізнесу»
  • Довбня Сергій, ФОП ДОБНЯ С.Я. – тема  «Досвід роботи ФОП»
  • Атаманенко Олександр, директор компанії «Октава Дефенс» – тема «Кіберзахист бізнесу»
  • Ципан Володимир, Директор ТОВ ТРК «Діскавері»  м. Івано-Франківськ – тема «Досвід ведення бізнесу. Автоматизація бізнес-процесів»
  • Лебеденко Кіра, ТОВ «Сек‘риті Експерт Груп», консалтингові послуги у сфері кібербезпеки – тема «Цікаві перспективи та нові можливості для тих, хто планує своє майбутнє у кібербезпеці»

Всі спікери ділились власним прикладом започаткування, ведення, управління, форматування, зміни та адаптації бізнесу до сучасних умов війни. Те, що всі спікера надавали цікаві приклади з життя –  пожвавило цікавість слухачів. Деякі спікери дуже вдало поєднували приклади сьогодення з теоретичним матеріалом та набутими компетенціями під час ведення  бізнесу, що допомагало здобувачам вбачати в цьому свою траєкторію наукових інтересів. 

Різноманітність тем, які піднімались, надихала всіх приймати участь у дискусіях.

Дякуюємо всім спікерам, організаторам та здобувачам за доєднання до освітніх зустрічей. Будемо продовжувати надихати молодь задля якісною відбудови вітчизняної економіки та процвітання нашої України. 

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати!

Що ви бажаєте знайти?