Тиждень логістики від практиків логістичного бізнесу

Тиждень логістики від практиків логістичного бізнесу

27 листопада – 1 грудня 2023 року – цей тиждень для здобувачів освіти і  науково-педагогічних працівників кафедри бізнес-логістики ФУТ ДУІТ був неймовірним!

Ми вдячні всім спікерам, які поділилися своїм досвідом та знаннями у сфері логістики.

 27 листопада:

  • Марина Потаповська (асистентка експедитора/менеджера внутрішніх перевезень Paul Schockemöhle Logistics Polska Sp. z o.o., аспірантка ОНП «Управління та адміністрування» ДУІТ) розкрила виклики сучасного експедитора у транспортній логістиці в Польщі.
  • Леонід Хвостенко (керівник ТОВ «ТТК «ПЕЧЕРСЬКА АЛЕЯ», Почесний працівник транспорту України, логіст-практик з 30-річним стажем роботи) повідав про стан та проблеми міжнародних автомобільних вантажних перевезень.

28 листопада:

  • Андрій Скідан (директор АМЕУ, інструктор ІАТА) поділився цікавими фактами та інформацією в авіалогістиці.

29 листопада:

  • Іван Поздняков (фрахтовий менеджер ТОВ Формаг Груп) розкрив сучасний стан фрахтового ринку України.

30 листопада:

  • Віктор Берестенко (президент АМЕУ) поділився актуальною інформацією щодо діяльності транспортно-логістичного сектору під час війни.

1 грудня:

  • Олексій Ящук (керівник групи компаній «Хаскі» (аутсорсинг робітничого персоналу в Україні та Польщі), експерт в сфері управління персоналом, побудови бізнес-процесів та фінансового обліку, загальний стаж управління бізнесами – 12 років, запрошений лектор НАУ, НТУ, КПІ та КНТЕУ, фронтмен та автор пісень рок-гурту «Антистатик») говорив про специфіку аутсорсингу персоналу в логістиці.

У цей нелегкий час, коли наша країна перебуває у війні, ми продовжуємо розвиватися. Такі зустрічі показують, що логістика є ключовою для нашого майбутнього!

Що ви бажаєте знайти?