Обговорення проблем, висвітлених у фільмі «Робота без авторства», на засіданні студентського гуртка «Актуальні проблеми духовності»

Обговорення проблем, висвітлених у фільмі «Робота без авторства», на засіданні студентського гуртка «Актуальні проблеми духовності»

28 квітня 2023 року на факультеті «Управління залізничним транспортом» Державного університету інфраструктури та технологій відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми духовності» на тему: «Проблеми покликання, професіоналізму і морального вибору, свободи і творчості у німецькому фільмі «Робота без авторства».

Останнє засідання гуртка у 2022-2023 навчальному році відбулося у форматі обговорення фільму. Цього разу такі духовно-етичні теми як проблема морального вибору, покликання і професіоналізму, свободи і творчості, любові і вірності, естетики добра і «естетики» зла обговорювалися через призму аналізу сюжетних ліній фільму «Робота без авторства». Фільм висувався у 2019 році на премію «Оскар».

В обговоренні фільму активну участь взяли Д. Матійко, В. Думанський, М. Тузинський – студенти І та ІІ курсів освітньої-програми «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» та Д. Яковлєва, А. Швець, О. Смаль, А. Ціко – студенти І та ІІ курсів освітньої програми «Екологія транспортної інфраструктури».

До активного обговорення етичних проблем фільму долучалася доцент кафедри філософії та історії науки і техніки О.І. Хромова, яка висловлювала сміливу й принципову позицію в обговоренні питання морального вибору; розкрила питання естетики добра і «естетики зла».

Спеціальним гостем засідання гуртка був отець Віталій Храбатин, викладач біблійного богослов’я Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського. Дякуємо пану-отцю за глибокі роздуми в контексті обговорення фільму про мораль, мистецтво, історію!

Що ви бажаєте знайти?