Вакансії

Шановні студенти та випускники! Вітаємо Вас на сторінці вакансій!

Для вас ми розміщуємо вакансії від роботодавців, які зацікавлені саме у випускниках нашого Університету. Ці пропозиції щодо працевлаштування можуть стати чудовим стартом вашої кар’єри!!! Не нехтуйте можливістю знайти цікаву та успішну роботу! Переходьте за посиланнями і обирайте вакансію, яка зацікавить саме Вас!

Подати резюме роботодавцю можна або скориставшись контактами у тексті вакансії, або надіславши своє резюме на електронну поштову скриньку нашого відділу із позначкою у темі листа, яка пояснюватиме, до якої саме компанії з представлених ви маєте бажання працевлаштуватися та на яку саме посаду. Посилання на вакансії розміщено внизу цієї сторінки.

Разом з тим в рамках участі в роз’яснювальній кампанії «Виходь на світло!» Державної служби України з питань праці щодо переваг задекларованої праці та ризиків не задекларованої праці для працівників та роботодавців радимо перейти за посиланням https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/ на офіційний web-сайт Держпраці і ознайомитися з цікавою, важливою і корисною інформацією саме для вас, як для пошукачів – майбутніх працівників та роботодавців.

Отже, вакансії, які можуть зацікавити саме Вас:

Державна аудиторська служба України запрошує на вакантні посади держслужби

Що ви бажаєте знайти?