Відомості про право здійснення освітньої діяльності

Ліцензійний реєстр суб’єктів освітньої діяльності Міністерства освіти і науки України

Ліцензійний реєстр суб’єктів освітньої діяльності у сфері вищої освіти в Київській області

• Відомості на право здійснення освітньої діяльності. Державний економіко-технологічний університет транспорту.
    Станом  на 21.06.2017р. (.pdf)
  • Відомості на право здійснення освітньої діяльності. Київська державна академія водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.
    Станом на 23.05.2017р. (.pdf)
  • Відомості на право здійснення освітньої діяльності. Державний університет інфраструктури та технологій.
    Станом  на 14.01.2020р. (.pdf)

Ліцензійний реєстр суб’єктів освітньої діяльності у сфері фахової передвищої освіти

Станом  на 13.11.2019р. (.pdf)

Реєстр  суб’єктів освітньої діяльності в Єдиній державній електронній базі освіти (ЄДЕБО)