Доступ до повних текстів публікацій міжнародного наукового видавництва Springer Nature

З 3 січня 2020 року Державний університет інфраструктури та технологій отримав доступ до повних текстів публікацій міжнародного наукового видавництва Springer Nature.

Передплату доступу за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України через Державна науково-технічна бібліотека України — ДНТБ України.

Springer Nature видає понад 3000 найповажніших та найвпливовіших журналів з різних галузей науки, техніки та медицини. Журнали розміщуються на платформі SpringerLink https://link.springer.com/

У межах передплати доступ надається до журналів Springer за 1997-2020 рр. та електронних книг Springer за 2017 р.

Доступом до ресурсів платформи Ви можете скористатись у локальній мережі Університету (у всіх навчальних корпусах).

Нагадуємо також, що у локальній мережі університету для вас відкритий доступ до баз даних Scopus та Web of Science.