Результати II Міжнародної дистанційної олімпіади за спеціальністю «ЛОГІСТИКА»

З 29 по 30 квітня 2021 року на кафедрі «Маркетинг» і на базі Інституту досліджень цифрової економіки Карагандинського університету імені академіка О.О. Букетова була проведена II Міжнародна дистанційна олімпіада зі спеціальності «Логістика»

У конкурсі взяли участь 15 команд з 8 країн світу. Серед учасників – команда «PRO Logistics» Державного університету інфраструктури та технологій!

Журі відмічає, що всі роботи були виконані на високому рівні, тому їм було особливо складно визначити переможців! Але … – у нас 3 місце!!!

Вітаємо студентів факультету управління та технологій Григоренко Анастасію, Потаповську Марину, Поліщук Анну та їх наукового керівника Петренко Ольгу Іванівну, кандидата економічних наук, доцента, завідувача кафедри бізнес-логістики ФУТ ДУІТ з перемогою та бажаємо їм подальших перемог!!!