Вітаємо Бойко С.О. з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 271 «Річковий та морський транспорт»

17 грудня, 2020 року в спеціалізованій вченій раді ДФ 26.8210.004 Державного університету інфраструктури та технологій Міністерства освіти і науки України, відбувся прилюдний захист дисертації Бойко Світлани Олексіївни, асистента кафедри СЕУДСЕ на присудження ступеня доктора філософії галузі знань 27 «Транспорт» на підставі “Моделі та методи прогнозування довговічності обладнання засобів річкового та морського транспорту в умовах експлуатації за технічним станом” за спеціальністю 271 «Річковий та морський транспорт».

Науковий керівник – Тимощук Олена Миколаївна, д.т.н., професор, директорка Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій.

Захист дисертації тривав за регламентом та включав у себе традиційні для даного заходу елементи: безпосередньо короткий огляд роботи, відповіді на запитання, виступи наукових опонентів дисертанта, наукового керівника, заслуховування зовнішніх рецензій і таємне голосування.

Щиро бажаємо здобувачці та науковому керівнику подальших наукових здобутків, наснаги, успіхів і щастя в роботі!