Вітаємо з успішним захистом дисертації!

В.В. Панін

Вітаємо Трофименко Анастасію Олегівну, методиста факультету Експлуатації технічних систем на водному транспорті, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеню доктор філософії за спеціальністю 271 «Річковий та морський транспорт»!

25 січня 2021 року у Державному університеті інфраструктури та технологій відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДУІТ. Анастасія Трофименко захистила дисертацію за темою: «Методи і моделі синтезу малогабаритної контрольно-діагностичної апаратури для технічного обслуговування засобів водного транспорту». Науковий керівник – Тимощук Олена Миколаївна, доктор технічних наук, професор, директор Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного ДУІТ.

Захист пройшов на високому професійному рівні. Щиросердно вітаємо наукового керівника та здобувачку наукового ступеню! Шановні Олено Миколаївно та Анастасіє Олегівно, бажаємо Вам натхнення та творчих успіхів у подальшій роботі!