Вітаємо Губаревича О.В. з отриманням звання «Член-кореспондент» Академії Прикладних Наук!

Чудова новина з Академії Прикладних Наук!

4 вересня 2021 року на своїй сторінці у Facebook Академія Прикладних Наук оприлюднила новину та привітала професора Олену Налобіну (Національний університет водного господарства та природокористування, м.Рівне) з отриманням звання «Почесний Академік», та Олександра Лук’янчука (Національний університет водного господарства та природокористування, м.Рівне), Олега Губаревича (Державний університет інфраструктури та технологій, м.Київ), Станіслава Попова (Полтавський державний аграрний університет, м.Полтава) з отриманням звання «Член-кореспондент»!

Губаревич Олег Володимирович – завідувач кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті Дунайського інституту водного транспорту ДУІТ ( у 2018-2020 р.р. – доцент кафедри електрообладнання та автоматики водного транспорту Київського інституту водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного ДУІТ), кандидат технічних наук, доцент, автор більше 80 наукових та методичних робіт, статей у фахових виданнях, в тому числі у виданнях що мають індексацію у базі Scopus, має два авторських свідоцтва на винахід та один міжнародний патент, учасник багатьох Міжнародних конференцій, головний організатор Всеукраїнських конференцій інтернет-формату. Автор підручника «Надійність та діагностика електрообладнання» (2016 р.р.) та навчального посібника з грифом МОН (2004 р.р.).

Вітаємо Олега Володимировича з отриманим званням,  зичимо міцного здоров’я, наснаги, цікавих ідей і їх успішної реалізації!

Довідка:

Академія Прикладних Наук є професійним об’єднанням вчених для сприяння у організації проведення прикладних наукових досліджень в різних галузях знань та впровадження їх результатів.

Головною метою Академії є розвиток прикладних наук та впровадження їх результатів для задоволення потреб людства.

Основними напрямами діяльності Академії є:

• формування концепцій перспективних напрямків прикладних досліджень;
  • координація науково-дослідних робіт з актуальними потребами суспільства, виробництва тощо;
  • обмін досвідом;
  • захист фахових інтересів.