Курс на відновлення України взято!

02 серпня 2022 року на базі Державного університету інфраструктури та технологій було покладено старт співпраці з Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Ректор Державного університету інфраструктури та технологій Надія Брайковська та Директор Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» Володимир Пилипчук уклали Договір про співробітництво між установами, за яким сторони здійснюватимуть наукове і науково-педагогічне співробітництво у сфері національної безпеки, інфраструктури, технологій і права, у т.ч. правового забезпечення безпеки об’єктів інформаційної та критичної інфраструктури транспорту.

У процедурі підписання взяли участь представник наукового організаційного сектору ДНУ ІІБП НАПрН України Оксана Радзієвська, Проректор з науково-педагогічної роботи ДУІТ Юрій Дудник, та завідувач кафедри конституційного та адміністративного права Юридичного факультету ДУІТ Дмитро Беззубов.

Першим кроком спільної діяльності стало створення Навчально-наукового центру правового забезпечення безпеки об’єктів інформаційної та критичної інфраструктури транспорту, який опікуватиметься питаннями здійснення фундаментальних і прикладних досліджень з актуальних проблем правового забезпечення безпеки об’єктів інформаційної та критичної інфраструктури транспорту, регулювання суспільних відносин у цій сфері, сприяння розвитку освіти і науки з правових питань у сфері національної безпеки, повоєнного відновлення та розвитку сучасної інфраструктури і технологій в галузі транспорту в умовах цифрової трансформації, розбудови інформаційного суспільства, європейської та євроатлантичної інтеграції України. Керівником Центру призначено доктора юридичних наук професора Дмитра Беззубова.

Учасники підписання Договору про співпрацю відмітили важливість комплексного вирішення проблем в сфері національної безпеки, інфраструктури, технологій і права. Досягнення такої амбітної мети можливо виключно при залученні всього потенціалу обох сторін.

Тож, початок покладено! Крок за кроком ми йдемо до перемоги. Крок за кроком відновлюємо Україну!