Здобувачі освітньо-наукового ступеню готуються до захистів дисертацій

Здобувачі освітньо-наукового ступеню готуються до захистів дисертацій

15 та 20 червня 2023 року на розширеному засіданні кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування відбулись науково-практичні семінари з метою експертизи дисертаційних робіт для отримання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації. 

Свої наукові роботи представили:

  • Белянська Юлія Віталіївна на тему: «Механізм управління інноваціями на транспортних підприємствах»
  • Максимов Сергій Борисович на тему: «Механізм адаптивного стратегічного планування в системі управління діяльністю підприємств водного транспорту»
  • Сорокун Юлія Сергіївна на тему: «Механізм управління діяльністю транспортних підприємств на  засадах концепції “ощадливого виробництва»
  • Гусак Ольга Анатоліївна на тему: «Механізм стратегічного управління розвитком транспортного підприємства»

Щиро дякуємо за професійне обговоренні всіх представників наукової спільноти факультету управління і технологій та інших закладів вищої освіти України, які прийняли активну участь. Жвавість та відкритий діалог тільки підтвердив актуальність тем наукових досліджень здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. 

Дякуємо кожному присутньому за запитання та побажання щодо наукових досліджень дисертаційних робіт, а особливо виносимо вдячність рецензентам робіт за приділений час і схвальні відгуки.

Що ви бажаєте знайти?