Вітаємо Кириченко Г.І. з успішним захистом докторської дисертації!

Сьогодні, 14 травня 2021 року, в Державному університеті інфраструктури та технологій в спеціалізованій вченій раді Д 26.110.01 відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеню доктора технічних наук.

Дисертацію захищала Кириченко Ганна Іванівна, доцент кафедри технологій транспорту та управління процесами перевезень факультету управління залізничним транспортом Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ, кандидат технічних наук, доцент. Тема дисертації: «Методологія підвищення ефективності експлуатації засобів транспорту шляхом вдосконалення науково-обґрунтованої стратегії управління технологічними процесами». Спеціальність 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту».

Члени вченої ради одноголосно відзначили актуальність,  практичну вагомість результатів та високий рівень проведених наукових досліджень.

Вітаємо Ганну Іванівну Кириченко з успішним захистом дисертації
та бажаємо їй подальших успіхів на ниві наукових досліджень!