Відбулась традиційна IV Міжнародна науково-практична конференція «Дніпровські читання-2023»

Відбулась традиційна IV Міжнародна науково-практична конференція «Дніпровські читання-2023»

7 грудня 2023 року у Київському інституті водного транспорту імені гетьмана Петра КонашевичаСагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій відбулась традиційна IV міжнародна науково-практична конференція «Дніпровські читання-2023».

Основне завдання конференції – надання можливості обмінятися досвідом та обговорити наукові проблеми та прикладні пропозиції фахівців щодо розвитку водного транспорту України та світу.

З вітальним словом учасникам конференції виступили к.держ.упр., доцент, проректор з наукової роботи Державного університету інфраструктури та технологій Скок Павло Олександрович, к.т.н., декан факультету експлуатації технічних систем на водному транспорті Державного університету інфраструктури та технологій Сьомін Олексій Анатолійович. Цього року у конференції взяли участь учасники з 4 країн світу (Фінляндія, Угорщина, Азербайджан, Україна).

З доповідями на пленарному засіданні виступили:

Суворов Петро Семенович, доктор технічних наук, професор, головний інженер Дунайської комісії (Угорщина, м. Будапешт) на тему «Оцінка основних критеріїв вибору альтернативного пального для суден внутрішнього плавання в експлуатації».

Туомала Веса, керівник проекту «Кібергігієна портової логістики», магістр з мореплавства, магістр з інженерії та кібербезпеки з університету прикладних наук Південно-Східної Фінляндії (м. Гельсиники Фінляндія) на тему «Фактори загрози кібербезпеки портової логістики».

Сагін Сергій Вікторович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри суднових енергетичних установок національного університету «Одеська морська академія» на тему «Технології забезпечення екологічних та економічних показників роботи дизелів суден водного транспорту».

Калініченко Євген Володимирович, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри навігації і керування суден Одеського національного морського університету на тему «Концептуальні положення цивільної мережевої системи керування рухом під водою».

Наступного року запрошуємо зустрітися на V міжнародній науково-практичній конференції «Дніпровські читання-2024», яка традиційно щорічно проводиться Державним університетом інфраструктури та технологій.

Бажаємо наукових здобутків для розвитку водного транспорту вільної України!

Що ви бажаєте знайти?