Вручення нагород працівникам ДУІТ

29 квітня 2021 року на засіданні Вченої Ради Державного університету інфраструктури та технологій виконуючою обов’язків ректора ДУІТ Брайковською Н.С. та Головою Вченої ради ДУІТ Горбанем А.В. були вручені подяки та нагороди працівникам ДУІТ за досягнення в роботі та вклад, внесений в розвиток університету.

Подяки отримали: голова профспілки працівників Трутовський Г.Й., завідувач кафедри ЕМБА Яновська В.П., завідувач кафедри ГТП Клюєва Є.М., завідувач кафедри ЕАВТ Тараненко С.В., професор кафедри ЕРСЗ Горобченко О.М., доцент кафедри ТТА Саяпіна І.О., начальник навчального відділу Сарахман І.Д., начальник інформаційно-обчислювального центру Сокальський О.М., начальник редакційно-видавничого відділу Бражнікова О.І., провідний юрист Горбань Є.А. та інші. Також Горобченка О.М. та Саяпіну І.О. привітали з отриманням вчених звань професора та доцента.

Вітаємо співробітників нашого університету з нагородами та бажаємо їм подальших успіхів!