25 квітня 2024 року в ДУІТ відбувся науковий семінар на тему «Інтелектуальна власність та авторське право»

25 квітня 2024 року в ДУІТ відбувся науковий семінар на тему «Інтелектуальна власність та авторське право»

Семінар організовано науково-дослідним сектором університету для науково-педагогічних працівників Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. 

На заході були присутні перший проректор ДУІТ Анатолій ГОРБАНЬ, проректор з наукової роботи Павло СКОК, які виступили з вітальним словом до всіх учасників і наголосили на тому, що без належного розвитку та захисту інтелектуальної власності наша держава не зможе зробити технологічний і економічний прорив, який поверне Україні чільне місце серед розвинених держав світу. Декан факультету судноводіння Олександр ЄЛЄАЗАРОВ акцентував увагу на тому, що інтелектуальна власність як результат творчої, розумової діяльності людини міцно закріпилася в усіх сферах її життєдіяльності та є важливою для розвитку як особистості так і суспільства в цілому. Тому знання основ інтелектуальної власності буде цінним для науково-педагогічних працівників нашого інституту, сфера професійної діяльності та інтерес яких пов’язані безпосередньо з інтелектуальною працею. 

Лектор Інна СКЛЯРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник науково-дослідного сектору ДУІТ, відповідальна особа за інтелектуальну власність університету, обґрунтовано і професійно надала інформацію щодо оформлення, супроводу, реєстрації та отримання свідоцтв та патентів виконаних в рамках службових обов’язків. 

Учасники заходу задавали питання і отримували вичерпні відповіді. Семінар пройшов на високому науково-професійному рівні, по закінченні якого лектор побажала всім присутнім творчої наснаги і успіхів в інтелектуальній праці задля розвитку і процвітання нашого Університету та в ім’я нашої держави!

Що ви бажаєте знайти?