23 квітня 2024 року відбулось чергове засідання Вченої ради КІЗТ ДУІТ

23 квітня 2024 року відбулось чергове засідання Вченої ради КІЗТ ДУІТ

На початку засідання Вченої ради Київського інституту залізничного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій Голова ради Олег СТРЕЛКО вручив подяки та грамоти нашим співробітникам і студентам. Вручена подяка ГОЛУБ Галині – кандидату технічних наук, доценту кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій за участь у підготовці студента факультету інфраструктури та рухомого складу залізниць Державного університету інфраструктури та технологій ЛІСОВЕНКА Сергія до міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка у 2023-2024 навчальному році. Також вручена грамота-диплом переможця Державного університету інфраструктури та технологій МИРОНЕНКУ Віктору, студенту другого курсу факультету управління залізничним транспортом Державного університету інфраструктури та технологій за участь у першому етапі  міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 275 Транспортні технології. 

Розгляд питань розпочався із доповідей  деканів факультетів Київського інституту залізничного транспорту ГОРОБЧЕНКА Олександра та СТРЕЛКА Олега щодо розгляду та затвердження програм вступного фахового випробування та пакетів екзаменаційних питань на 2024 р. До затвердження було представлено дев’ять   програм освітнього рівня «Бакалавр», вісім   програм освітнього рівня «Магістр» та дві  програми освітнього рівня «Доктор філософії».

З-поміж інших питань, які були розглянуті на засіданні Вченої ради та щодо яких прийняті позитивні рішення, були – розгляд та затвердження результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників інституту, оновлення існуючих освітньо-професійних та освітньо-наукових програм Київського інституту залізничного транспорту, впровадження нової освітньо-професійної програми  підготовки бакалаврів «Телекомунікаційні мережі та обладнання безпеки для організації роботи залізничного транспорту» та рекомендації до видання навчально-методичних матеріалів, які були підготовлені працівниками факультетів інституту.

Ключовим питанням порядку денного засідання Вченої ради, щодо якого було прийнято важливі рішення, було: Про стан профорієнтаційної роботи.

Що ви бажаєте знайти?