Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний вимір управління соціокультурною діяльністю в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення»

Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний вимір управління соціокультурною діяльністю в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення»

2 червня 2023 року в Державному університеті  інфраструктури та технологій відбулась Всеукраїнська науково-практична  конференція «Інноваційний вимір управління соціокультурною діяльністю в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення», організована кафедрою менеджменту, публічного управління та адміністрування. 

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету Управління і технологій, доктор економічних наук, професор, Світлана Михайлівна Боняр та завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, кандидат економічних наук, доцент Семенчук Тетяна Борисівна. Конференція відбулась в рамках виконання науково-дослідної теми «Управління та адміністрування для забезпечення національної системи стійкості України в мінливих безпекових умовах». 

В рамках конференції надійшло до організаційного комітету 64 тез доповідей, учасниками конференції відповідно стало 85 осіб з 4 країн світу, а саме: Україна, Польща, Норвегія та Туреччина. Тези були надіслані з 22 установ та закладів вищої освіти України та світу.

Після урочистого відкриття розпочалося пленарне засідання, на якому було заслухано чотири доповіді. Першою з доповіддю на тему «Як ефективно тримати увагу аудиторії під час онлайн виступу» виступила телеведуча, диктор, сценарист тренер з красномовства та переговорів Віра Мазяр. Вона розповіла про проблеми з якими стикаються спікери під час онлайн виступів та надала дієві інструменти їх подолання. Згадувалось у доповіді також про психологічні моменти втримання уваги, інструменти та хитрощі, які допомагають спікерам подолати власні страхи та інші непередбачувані моменти під час виступу тощо.

Наступною виступила кандидат політичних наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Національної академії керівних кадрів культури і мистецтво  Рева Тетяна, яка підготував доповідь на тему «Гібридні загрози в домені культура: основні аспекти». У своєму виступі доповідач зосередилась на дослідженні гібридних загроз, їх вплив в історії та стан сьогодні в сфері соціокультурної діяльності. Також було приведено багато сучасних прикладів ведення дій щодо гібридної загрози країни-агресора росії, які мають відголоски і сьогодні в житті кожного українця.

Після цього лікар-дерматолог, косметолог, член української асоціації дерматологів, головний лікар, засновник та ідейний натхненник Beauty Clinic by Dr. Nemirovskaya Анна Немировська розповіла про «Підприємництво у сучасних умовах розвитку України». Пані Анна розповіла всі моменти, з якими вона як власник бізнесу мала проблеми на початку війни, як вона їх долала і надала дієві практичні рекомендації до підприємницької діяльності під час війни в країні. Як представник людини з багатотисячними підписками в соціальних мережах, Анна має відверту позицію формування соціально-відповідальних людей, що належать до креативних індустрій і ділиться своїм надбанням та досвідом.

Останній доповідач була тендітна Олеся Гуртовенко, керуюча благодійною організацією «Фонд духовного відродження «Живе джерело». Її доповідь була присвячена на актуальну сьогодні тему, а саме: «Робота благодійного організації в умовах війни». Сам сьогодні благодійні фонди відіграють важливу роль щодо підтримки ЗСУ України та посідають важливе місце в нашій Перемозі, яку ми всі наближаємо щодня, завдяки нашим славетним та могутнім захисникам та воїнам. 

Наукове співтовариство обговорило цілу низку проблемних аспектів трансформації сучасного суспільства. 

На пленарному засіданні були присутні: широке коло науковців, здобувачі спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 073 Менеджмент, 281 Публічне управління та адміністрування та здобувачі інших спеціальностей, аспіранти.

Дуже приємно було бачити представників академічної спільноти провідних закладів вищої освіти, таких як Національний транспортний університет, Заклад вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая», Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв та інші.

Конференція проходила у змішаному форматі із використанням платформи дистанційної роботи ZOOM, що дозволило долучитися численним учасникам.

Слід сказати слова подяки всім присутнім на конференції, академічній спільноті, здобувачам вищої освіти, науково-педагогічному персоналу факультету управління і технологій. Окрему подяку хочеться оголосити спікерам конференції за їх активну участь у формуванні сьогодні компетенцій не байдужих людей, менеджерів та учасників соціокультурної сфери. Всім Вам натхнення та процвітання, маємо надію на подальшу плідну співпрацю. Також особливу подяку висловлюємо колективу кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування за організацію конференції, активну участь у пленарному засідань конференції та декану факультету управління і технологій за підтримку роботи кафедри.

Всім нам бажаємо незламності і віри! Віри у нашу ПЕРЕМОГУ! Слава УКРАЇНІ! Ми того варті. Україна це ми!

Що ви бажаєте знайти?