Чергове засідання Вченої ради Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ

Чергове засідання Вченої ради Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ

21 березня 2023 р. відбулося чергове засідання Вченої ради Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ. На засідання були також запрошені всі гаранти освітньо-професійних та освітньо-наукових програм, що запроваджені у інституті.

Директор КІЗТ Володимир Твердомед зробив доповідь з питання «Щодо організації моніторингу навчально-методичного забезпечення реалізації освітніх програм, їх оновлення та підготовку до акредитації у 2023-2024 н.р. (розпорядження ректора Університету: № 06/09-13 від 08.02.2023 р.; № 07/09-13 від 20.02.2023 р.; № 10/09-13 від 03.03.2023 р.). 

Разом з гарантами програм обговорили організаційні та проблемні питання у підготовці програм до моніторингу та планування проходження акредитацій на наступний навчальний рік.

Декани факультетів Олександр Горобченко та Олег Стрелко доповіли про результати зимової екзаменаційної сесії та необхідні заходи щодо підготовки до проходження літньої сесії.

Також було розглянуто питання « Про підготовку та організацію практик студентів всіх освітніх ступенів», з якого доповіли про стан речей всі завідувачі випускових кафедр.

Увагу членів Вченої ради було привернуто до питання «Стан профорієнтаційної роботи в КІЗТ», яке доповідав директор КІЗТ Володимир Твердомед. Було прийнято рішення:

  • посилити профорієнтаційну роботу серед випускників шкіл, ліцеїв, коледжів та їх батьків, з метою залучення на навчання в Університет в 2023 р..;
  • постійно проводити роботу щодо залучення студентів з кваліфікацією «бакалавр» до подальшого навчання в Університеті для отримання кваліфікації «магістр»;
  • при проведенні профорієнтаційної роботи використовувати всі можливі засоби реклами спеціальностей Університету: відеофільми, друковану продукцію, Інтернет середовище тощо;
  • проводити дні відкритих дверей в онлайн режимі;
  • використовувати можливості надавати інформацію (рекламу) щодо вступу в Університет в структурних підрозділах АТ «Укрзалізниця» та КП «Київський метрополітен».
Що ви бажаєте знайти?