Підписано Договір між НДКТІ та ДУІТ

Між Акціонерним товариством «Українська залізниця» (АТ «Укрзалізниця») в особах першого заступника директора філії «Науково дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту АТ «Укрзалізниця» (НДКТІ АТ «Укрзалізниця») Дьоміна Ростислава Юрійовича та заступника директора філії НДКТІ АТ «Укрзалізниця» Петренка Вячеслава Олександровича з однієї сторони та Державним університетом інфраструктури та технологій в особі в.о. ректора Брайковської Надії Сергіївни підписано Договір про партнерство та співробітництво №1-с-НД від 29.04.2021 року.

Предметом договору стала організація партнерства та співпраці в освітній та науково-технічній сферах. Метою реалізації договору є надання знань та навичок здобувачам вищої освіти двох сторін, яке засноване на кращих світових технологіях навчання, зокрема, дуальній та проєктній формах навчання та співпраці.

З НДКТІ в нас дуже тісні зв’язки, які дозволяють здобувачам вищої освіти 1 – 3 рівнів вищої освіти опановувати навички науковця за деякими науковими напрямами:

– теоретичне та експериментальне дослідження сучасного та інноваційного рухомого складу, модернізація та оновлення локомотивів і вагонів;

– розробка нормативної, конструкторської та технологічної документації, технічних умов на капітальні та поточні види ремонтів тягового та моторвагонного рухомого складу (електровози, тепловози, дизель- та електропоїзди, спеціалізований рухомий склад).

Сподіваємось, що договір про партнерство стане новим поштовхом для подальшого розвитку вищої освіти в Україні, і більшість пунктів якого спонукатимуть наших здобувачів вищої освіти до зацікавленості і бажанню працювати на підприємствах залізниці.