Участь науково-педагогічних працівників ДУІТ у ІІ Міжнародній конференції «Смарт-технології в міській інженерії»

Участь науково-педагогічних працівників ДУІТ у ІІ Міжнародній конференції «Смарт-технології в міській інженерії»

9 червня 2023 року науково-педагогічні працівники ДУІТ взяли участь у роботі ІІ Міжнародної конференції «Смарт-технології в міській інженерії» секції «Транспортні технології та логістика», яка проводиться Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова. 

Крім питань транспортних технологій та логістики на конференції розглядались питання: інженерія та виробництво; розумне місто, енергетика, навколишнє середовище та сталий розвиток; інформаційні технології та наука про дані.

Учасниками конференції від ДУІТ стали: професори Олег Стрелко та Василь Габа, доценти Анатолій Горбань, Тетяна Грушевська, Оксана Юрченко, Борис Торопов та Марина Рудюк.

Колективом авторів нашого університету було підготовлено та презентовано на конференції дві доповіді на актуальні теми: «Прогнозування та моделювання наслідків транспортних подій під час перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом» та «Використання натурних досліджень та математичних методів для вдосконалення організації приміських пасажирських перевезень».

Що ви бажаєте знайти?