Представники юридичного факультету ДУІТ взяли участь у роботі Х З’їзду ГО «ВГО «Союз експертів України»»

Представники юридичного факультету ДУІТ взяли участь у роботі Х З’їзду ГО «ВГО «Союз експертів України»»

20 жовтня, у Києві відбувся Х (десятий) черговий З’їзд ГО «ВГО «Союз експертів України», який проходив у змішаному форматі – в онлайн і оффлайн режимах. 

У роботі з’їзду приймали участь представники юридичного факультету ДУІТ: декан факультету, доктор юридичних наук Катерина Добкіна, завідувач кафедри конституційного та адміністративного права, доктор юридичних наук Дмитро Беззубов, професор кафедри конституційного та адміністративного права, доктор юридичних наук Надія Армаш. 

В ході засідання, у зв’язку з відмінним виконанням своїх обов’язків та за рішенням більшості членів Союзу, на наступний термін було переобрано Президента організації Ігоря Вадимовича Стародубова.

Під час З’їзду, було заслухано та затверджено звіт Президента організації Ігоря Стародубова  про діяльність Союзу експертів України за звітний період: лютий 2020 р. – жовтень 2023 р. Також на з’їзді виступили віцепрезиденти Союзу експертів України та представили звіти з різних напрямів роботи ВГО СЕУ: віцепрезидент з напряму оціночної діяльності Олексій Мухін, віцепрезидент з напряму товарознавчих досліджень Ольга Желавська, віцепрезидент з напряму економічних досліджень Галина Кузнєцова, віцепрезидент з напряму будівельно-технічних та оціночно-земельних досліджень Олександр Салтиков, віцепрезидент напряму Олександр Дорошенко.

Зі звітами також виступили: 

Виконавчий директор ГО «ВГО Союз експертів України» Ірина Зубенко;

Заступник голови Методичної ради Надія Армаш;

Голова експертної ради ВГО «Союз експертів України» Олександр Булейко;

Голова Контрольно-ревізійної комісії Союзу експертів України Володимир Пічкур.

З метою урахування прав членів, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України, в ході засідання було переобрано керівний склад Союзу з зобов’язанням зібрати позачерговий З’їзд через три місяці після закінчення воєнного стану.

Головою Методичної ради, у зв’язку зі складанням обов’язків Людмилою Миколаївною Головченко, було обрано Армаш Надію Олексіївну. До складу Методичної ради було обрано і Дмитра Олександровича Беззубова.

Крім того, було затверджено склад Контрольно-ревізійної комісії Союзу експертів України у складі 8 осіб, яку очолила Олена Хасонова.

Продовжуємо плідну роботу. Бажаємо нам всім перемоги і «все буде Україна!».

Що ви бажаєте знайти?