Вітаємо молодого вченого з отриманням стипендії Верховної Ради України!

Фоміну Олексію Вікторовичу – доктору технічних наук, професору кафедри «Вагони і вагонне господарства» Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ призначено стипендію Верховної Ради України на виконання наукової роботи: «Створення варіаційно-адаптивного концепту вантажного вагона» (Проект Постанови ВРУ №3815 «Про призначення у 2020 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук»)

«Цьогоріч на конкурс робіт з призначення таких стипендій представлено 89 подань з 20 областей України і м. Києва – майже три претенденти на одне місце! Це доволі високий показник. Тож дуже важливо, що така адресна підтримка науковців на державному рівні створює додаткові стимули для підвищення престижності їхньої праці», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Щиро вітаємо з нагородою!